Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz diablo1984 #69271 üzenetére

    Ranezek akkor megegyszer, köszi :) ((#69270) WP14 Neked is :) )

    Hetvegen kitakaritotta, a kocsit, meg a motorteret is egy picit letörölgettem, olajra raneztem, de en ezzel az acelsodronyos olajszintmerövel nem birok.... :U regebben se tudtam sok mindent megallapitani, de most annyit sem.....kihuztam, letöröltem, visszatoltam es igazabol az egesz tiszta olaj volt :U allt az auto 1 napot es mindez ugy, majd ranezek ujbol.....bar ugyanugy a szerelöm csinalta, mint maskor, nem hiszem, hogy rosszul vegezne el egy ilyen müveletet, amit gondolom 1000x csinal....bar mindenkinek lehet rossz napja :)

    Olajadalekot amugy en sem tennek normalis olajhoz. Elvileg minden olaj tartalmaz adalekokat, be van allitva gyarilag egy csomo parameter....nem veletlen mondjak, hogy utanna tölteni is csak azonos olajbol lehet....en is ugy olvastam, hogy ezek az adalekok megboritjak a beallitott ertekeket es jo esellyel többet art, mint hasznal. Ilyen vegelgyengülesben szenvedö, olaj zabalo motoroknal jo lehet, mert eltöm ezt azt, aztan nem eszik meg 100km en 1 l olajat, csak 200 on :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák