Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz gaborbol #61079 üzenetére

    Sok nezelodes meg autokazas. 160K volt a listaar es 144K az amiben megallapodtunk (130K volt az indulo ajanlatunk). Amiket neztem, miota van a piacon, mennyiert mentek ugyanabban a developmentben illetve a melette levo hasonlo alapteruletu/kialakitasu ingatlanok iden es termeszetesen azt, hogy mi a mostani felhozatal ar es allapot alapjan. A county honlapjan (county appraiser es tax record) pedig neztem, hogy az eladok mikor es mennyiert vettek azt amit most el akarnak adni amihez probaltam hozzasaccolni az az azota eltelt ingatlanpiaci esest/emelkedest. Ez termesztesen nem erdekli az eladokat de arra jo volt, hogy lassam mennyire vannak elrugaszkodva a valosagtol (olyan development ahol minden tularazott, az olcsobb jo vetelnek tunhet).
    Emelle meg szamolgattam, hogy torleszto, biztotsitas, rezsi stb... osszege mennyi lesz havonta

    Integra meg nincs, a banknak adnia kell hitelt, ez kiderul az elkovetkezo 30-45 napban

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák