Új hozzászólás Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Woodslave #9 üzenetére

    Na ő tuti, hogy naturálban bajnok :R :R :R Rajta látszik, hogy nem tömik tele mindenféle szarral és lehet, hogy ez a teljesítőképességének a határa :F Bár ennyi edzéssel mindig javulnia kellene valami a kondijának, de én ezt nem látom. Sőt ha már ennyi pénzről van szó az Universumnak kötelessége lenne ellátnia a legjobb természetes tápkiegekkel, mert az sokat segíthetne szerintem. Lehet, hogy hülye példa lesz, de ott van az új Sciteces G-kick :D (Glycine-l-Arginine-alpha-Ketoisocaporic-acid) Tudományos kísérletekkel bebizonyították, hogy ha használod 28%-kal nagyobb a fáradtságtűrő képességed :Y Szerintem ő nem eszi ;]
    Ja a másik: amit tapasztalatból tudok a meccs előtti fogyasztásról az az, hogy az amatőröknél nem nagyon szakszerűen csinálják. Egyszerűen nem esznek, hogy beleférjenek a súlycsoportba (plussz szauna, futás ezer ruhában stb.) :( Gondolom a profiknál máshogyan megy, de úgy tűnik mintha ő is le lenne gyengülve a meccsre :F
    Szóval valószínű igazad van, csak azt nem értem miért nem (ha nem) vetik be a tudomány legújabb legális fejlesztéseit pl a bokszolók, miért csak a bodysok?

Új hozzászólás Aktív témák