Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz lenox #52021 üzenetére

    Igen, ilyen viszonylag új retro-gépeim nekem is azért nincsenek, mert általában elosztogatom őket a tágabb családon belül. A P3-as Compaq iPaq pl. nagymamám téli estéken passziánszozós és mahjongozós gépe volt, amíg le nem cseréltük neki egy Pentium M-es laptopra - ami helyett valószínűleg most fog kapni egy másik, számítástechnikailag aktívabb családtag által kinőtt C2D-s laptopot (asztali gépet nem akar, mert nem szereti a nagy szürke dobozt az asztal alatt, meg a billentyűzetet és az egeret rakosgatni). A logoutos cikkben linkelt Toshibát meg anyósék használták sokáig egy PCMCIA WLAN kártyával. Szóval az ilyesmik úgy szoktak már csak visszakerülni hozzám is max, hogy már sehol nem jók. Általában én is kukázom, az ilyen tényleg érdekesebb darabokat szoktam csak megőrizni , de mondjuk mezei P3-as, P4-es konfigok már tényleg sesmmire nem jók, meg érzelmi kötődést sem nagyon tud az ember velük kialakítani. Sőt, sajnos a C2D-s gépeket is lassan kénytelen leszek cserélni, ahogy manapság csinálják a böngészőket, meg a honlapokat, lassan sikerül ellehetetleníteni velük még a hétköznapi böngészést is. De ez már egy másik morgás, meghagyom Blekinek, nekem ma örülős nap van.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák