Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz emvy #43032 üzenetére

    En????

    Sosem volt ugy, nekunk itt van az otthonunk, ide tartozunk :) Nincs semmi olyan ok, amiert hazakoltoznenk. Szulok? Otthon is lenne tavolsag utazgatni, szoval sokat nem tudnanak segiteni az unokazasban.

    Jobb megelhetes talan? Hiaba maradna szazalekban tobb, ha olyan orszag , ahol szinte lehetetlen normalisan tervezni. Budapestre? Ott van munka, de nem szeretem. Turistaskodni jo, de sosem tartottam magam oda tartozonak. Baratok miatt? Itt van a barataink nagy resze. Egy igazan jo baratom van otthon, meg egy kb feleakkora haveri kor, mint idekinn.

    Szoval alig van valami, ami Magyarorszag fele billentene bennunket.

    Ha arra gondolsz, hogy lakast veszunk, valoban, de itt, a Crossrail vonalan, Londonban.

    Maganorvosokhoz hazajarok, mert - szerintem az okot tudod te is , milyen itt sok esetben az NHS, meginkabb a GP rendszer .

    A gyerek 1 eves kora utani idoszak lesz majd lenyeges/erdekes, de eddig mindig mindent megoldottunk Esmeinnel:)

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák