Új hozzászólás Aktív témák

  • kem

    addikt

    válasz Racecam #40020 üzenetére

    Itt a városban van 1-2 hely ahova fel szoktunk mászni, pl a régi vidámpark épületei(óriáskerék stb.), amiket simán meg lehet közelíteni, és nem magánterület vagy ilyesmi. Jó móka ez és biztonságos ha az ember jól mozog és tud mászni, de itt is történnek balesetek. Egy falrol kapaszkodtam épp át egy vas gerendára, hogy onnan leugorjak, de tovább tartottam mint kellett volna, nehogy ráessek valakire, és lecsúszott a kezem amikor a lábam már átlibbent alattam.így nem telitalppal érkeztem, és a lábam azonnal kicsúszott, mert alattam vizes volt a kő. tudom mik voltak a hibák, de azt is,h miért nem figyeltem eléggé. nemrég lett vége az 1éves kapcsolatomnak ami eléggé megviselt, és a falmászás az ami a legjobban kikapcsolja az agyam és nem gyötörnek az emlékek. csak megláttam a lehetőséget és elindultam, de előtte nem mértem fel,h hol milyen hibákat lehet véteni. alapesetben mindenhol látom, hogy mikor mi történhet, és fel lehet rá készülni. sose tört még el semmim, pedig estem már rengetegszer hatalmasakat.

    fel lehet fogni streatakárminek, falmászásnak, vagy parkour-nak is esetleg.
    És nem veszélyesebb mint pl.: 90-el menni egy Matizzal :DDD Én ezt élvezem:)
    Alig várom, hogy felépüljek.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák