Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Tegnap este majdnem rámásztam egy kiscsajra.. ;] de még részegen is égett bennem a kislámpa, hogy diszkóban nem ismerkedünk. Meg akkor már kevéssé tudtam kommunikálni, bár ez mondjuk olyan helyen nem hátrány. Meg haver felesége(fiatalabb) is odasúgta túlüvöltve a zenét hogy nagyon szép a mosolyom..hát mondom neki: baszki, ha ezt nem egy férjes asszony mondja már nem itt vagyunk, de neked is csak akkor jut eszedbe ilyesmi, miután elvetetted magad az uraddal. :) De sajna reggel megint egyedül találtam magam az ágyban..
    Meg hujjuj, muszáj voltam sétálni, mert ezek a hülyék csak nyomták mindig a kezembe a söröket mindenhol, aztán meg hazafelé 3x álltam meg, először a patak fölött a híd korlátját támasztottam bóbiskolva, aludtam ráborulva állva vagy 10 percet. Később még valahol elidőztem, de már hambizni se volt energiám, majd felértem a 7.-re, ott elvergődtem az ajtónkig, de még úgy éreztem pihizni kell egyet, úgyhogy az erkélykorláton is hasaltam vagy negyedórát, és arra riadtam fel, hogy össze akar rogyni a lábam. Először nem értettem miért tör az ágy, de leesett hogy kimaradt egy művelet, elfelejtettem bemenni a lakásba. Reggel a nadrágom, pólóm szanaszét, és délben a könyvtárban még mindig nem tudtam olvasgatni a bötűket.
    De legalább erre a 7-8 órára kicsit kiléptem megint a szürke hétköznapi ködből.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák