Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    válasz szp1 #20957 üzenetére

    Nekem is az a gyanúm, hogy ha beújítok egy 18-135-öt, akkor csak spéci esetekben fogom feltenni a 70-200-at... Az a baj, hogy szinte mindent imádok abban az obiban, főleg a színeit (mindig kellemes a szememnek, ha visszanézem a képeket, amiket azzal csináltam) Szóval nem szívesen válnék meg tőle.

    Túl sok alternatívát meg nem tudok, amit szívesen meg is vennék. Esetleg a 15-85, de az szerintem irreálisan túl van árazva... Ráadásul kicsúszik egy idő után a frontlencse a tubusból, amitől biztos, hogy idegbajt kapnék... Egy rohand kapcsolót nem tudott volna rátenni a Canon?!? :F

    Vagy még talán az új 24-105 STM... Ez viszont FF-es, de az még nem zárja, ki, hogy legalább olyan jó a képe, mint a 18-135 STM-nek. A 105-ös vége már nem lenne zavaró a 70-200-al együtt, és szerintem a legtöbb helyzetben elég is volna. A 24-es kezdés se hiszem, hogy problémás lenne, mert a mostani 18-55-öt se nagyon használom 24mm alatt...

    Nehéz az élet, de nem könnyű. :W :DDD

    Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

Új hozzászólás Aktív témák