Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn4k388

    tag

    Sziasztok Régóta szerttem volna egy tükrös gépet de az élet úgy adta hogy mindig másra kelett pénz.
    Leszögezem nem akarok profi fotós lenni inkább csak család nyaralás stb.. (elegem lett a telefonos képekből)
    Régebben volt egy Bridge gépem és nagyon élveztem a vele a fotózást.

    Úgy hozta a sors hogy ismerős (Barát) álltam megkaptam egy Régi Pentax K10d fényképezőt jelképes összegért. Kaptam hozzá a gyári 18-55 objektívet 2 aksit meg pár apróságot.

    Nagyon megvagyok vele légedve de úgyérzem kevés a 55mm ter gyújtótávolság így szeretnénk venni egy másik objektívet hozzá, de mivel még mindig szűkös az anyagi keret így kérném a segítségeteket.

    Szeretek közeli képeket is készíteni tárgyakról és állatokról, de jólenne ha egy nyaraláson is használható lenne

    Kinéztem pár Objektívet ami belefér a keretbe.

    Tamron Pentax 18-200/F3.5-6.3 AF XR Di-II LD ASP (IF)
    "Szerintem ez lenne a legjobb nekem mert elég nagy látószöget is tud"

    Tamron AF 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro
    "Igen olcsók ezek az obik de félek hogy a 70mm induló túl nagy épületekben, és elég sok negatívumot olvastam a 70-300 obikról"

    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC Macro
    "Igaz jobb a fényértéke mint a kitt obié de nemhiszem, hogy a plusz 15mm elég lenne"

    Sigma 70-300 APO DG Macro
    "Ugyan az a problémám vele mint a Tamron 70-300 al"

    Ha van tapasztalatotok az alábbi obikkal esetleg tudnátok ajánlani másikat kb 50 ezerig azt szíveten fogadnám

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák