Hozzászólok Aktív témák

• zgospel

őstag

válasz Telomanikus #21147 üzenetére

Nekem van ilyen tamron 70-200-am, igaz canonra (egyébként eladó :) ) és én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Elég gyors autókat meg motorokat fotóztam vele és elég jól bírta. Persze lehet szapulni a fókuszt és való igaz hogy nem egy USM, tehát hallani is, meg nem is annyira gyors, de azért nem is csigalassú, a hangja meg pont nem érdekel engem. Ráadásul ezeket a fókuszrendszer szempontból szintén sokat szidott 6D-vel fotóztam.
    Tehát a sok fórumos- meg tesztvélemény alapján ezzel a párossal kb nem is lehetett volna ezeket a képeket összehozni.
    Nos, mégis sikerült, különösebb erőlködés és kukázott próbálkozások nélkül, tehát nem kell ezt túldramatizálni azért. Nyitva is éles és nagyon szép képe van, a 24-105 -öm helyett amikor csak tehettem ezt az obit raktam fel.

Ezért az árért, főleg amennyiért használtan mennek, szerintem ez a 70-200 f2.8 a tamrontól bőven megéri a pénzét.

Illetve még annyi hogy egy kicsit nehéz, ezt nem szokták szeretni benne, bár engem ez sem különösebben zavart: 1.4 kg körül van a tömege.

Mindent figyelembe véve a képminőség és a 2.8-as fényerő kárpótolt engem a negatívumaiért (de mint fentebb is írtam, egyik sem bosszantott soha).

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Hozzászólok Aktív témák