Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    válasz torzo #16732 üzenetére

    Szia!

    Köszi a gyors válszt, és bocs ha félreérthető voltam, nem akartam azt lehozni, hogy a 18-55 szar lenne....sőt a Fujinak esélye sincs rá, hogy csak megközelítőleg olyan képet készítsen. Megmondom őszintén csöpp agyammal én is úgy gondoltam, hogy meghagyva a 18-55-öt veszek mellé egy 55-200 at, de erre a "nagytudásúak" azt mondják, hogy az obi cserélgetéssel elcseszem a gépet. Bevallom a tükrös gépek nekem még nagyon újak, és fogalmam sincs mennyire érzékenyek ezek arra,ha az obit cserélem. De komolyan mondom, hogy ha egy obi cserétől bekoszolódik a tükör, úgy vágom a falhoz, hogy öröm lesz nézni, és nem hogy obi nem kell ,de valószínűleg hozzám kell egy két ápoló. Szerinted érdemes hozzá Tamron 70-300-at, vagy ugyanezt Sigmában megvennem, mert sokan dicsérik azokat is itt a neten, de azok nem képstabilizátorosak 50 körüli áron, attól még jók lehetnek nem? Kinéztem hozzá még vakut is "Sunpak DigiFlash 3000 ", vagy inkább Metz-et lessek. Már az igért sört meg is ittam az egészségedre.....de van itthon belőle még dögivel, ha gondolod iszom még.....köszönöm a segítségedet, és hogy válaszra méltatsz.

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák