Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    Kis segítségre lenne szükségem, amire remélem sikerül választ adnotok. Adott egy kövület nyomtató és a Win7 esete. Vezérlőpult --> Eszközök és nyomtatók menüpont, majd itt manuálisan hozzáadva, a listában megtalálható típus. Ezzel annyi a bajom, hogy ha egyszer hozzáadtam a nyomtatómat, akkor ezt az illesztőprogramot nem tudom törölni, hiába nyomok rá az eszköz eltávolítására, az Eszközök és nyomtatók menüpont alatt lévő ( HP Deskjet 420 ) nyomtatós ikonra. Ha ismét hozzá akarom adni, akkor az előzőleg megadott néven már nem tudom, csak HP xy másolat 1, vagy másolat 2, de ezeket nem tudom véglegesen törölni.

    Igazából ez a probléma akkor merült fel, amikor nyomtatni szerettem volna, majd másik drivert akartam telepíteni, saját forrásból, mert a jegyzettömbös karaktereket csak krix-krax-ként nyomtatta ki, gondoltam ez orvosolhatja a gondot. Erre a dologra sem találtam megoldást, semmilyen beállítás nem segített a helyzeten, folyamatosan négyzeteket, karikákat, egyéb jeleket nyomtat betűk helyett. Ez mi a bánatért lehet, illetve az előzőleg hozzáadott driverek hogyan távolíthatóak el, hogy ne "másolat 128"-nál tartsak?

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák