Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Tunéziában meg az egyéb arab helyeken vigyázzatok a szállókkal! Nem egy kollegám, ismerösöm mesélte, hogy a 3 csillagos szállodák 90%-a putri! Csótánytól kezdve a nemmüködö vizcsapig, hütöig, minden van. Ott a 4-5 csillagos felel meg egy görög vagy spanyol 2csillagosnak.

    Hogy én idén hova?
    Rengeteg minden van tervben, sztem sok apró nyaralgatás lesz.
    Már évek óta tervezünk asszonnyal egy nyugateurópai körutat. Kezdenénk Düsseldorfban ismerősöknél, onnan hollandia, belgium (csokiiiiiiiii :) ), luxemburg, le Párizs, disneyland, aztán svájc, bécs, haza. Mostmár van normális kocsi, amivel végig lehet ezt járni.

    Aztán már 5 éve megvan a búvárigazolványunk, de egy igazán jót még nem merültünk. Úgyhogy sztem egy hosszú hétvége horvátország (Krk, Rab?) befigyel nyár elején/végén.
    Plusz a vörös-tengeri is régóta tervben van, valami békés részre 2 hétre.
    Asszony már évek óta rágja a fülem Petra miatt... lehet összekötjük a vörös tengerrel.

    Plusz a görög szigetek közül még nagyon hiányzik Rodosz meg Kréta. Ezügyben a CouchSurfing.comon már épitgetem a kinti kapcsolatokat :)

    Hogy a fenti listából idén mi realizálódik? Remélem a körút + vöröstenger. Esetleg ha még belefér a hosszú hétvégi horvát.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák