Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz lesaux #15 üzenetére

    Teljesen egyetértek, az utazási iroda egy komplett lehúzás. Szerencsés helyen csak 20-30%-al vesznek le, ''jobb'' helyeken meg 50-el is. Mindenféle mondvacsinált költségek, dijak, illetékek, tökömtudja mik.
    Legjobb tavaly volt, Kefalóniára és Kosra is lastminute-al mentünk (értsd : pénteken fizettük be a hétfői indulást!!!) - és akkor felszámol 1,5% sztornóbiztositást.
    Kérdem : komolyan gondolja, hogy visszamondom 2 nap alatt? Ha meg igen, akkor sem ad vissza semmit, mert 1 hónapon belüli lemondásnál már nem jár vissza pénz.
    És komolyan gondolta! Én meg nem vertem az aszalt 1500 ft miatt... végülis nyugodt, felhőtlen nyaralás első lépésénél voltunk ugyebár.

    De azóta elhatároztuk, hogy amikor csak lehet, magunk urai leszünk. Kocsival, saját kinézett járattal, ottani helyi szálláskereséssel, stb. Oké, nem az a kényelmes odaérek-vetettágy-fogad-plusz-taxival-hoznakvisznek úri utazás, de sztem fiatalon még belefér egy kis kaland.
    Amúgy télleg komolyan ajánlom a couchsurfinget, a világ minden pontján vannak jópofa emberkék, akik 1 üveg barackpálinkáért 1 hétre szállást adnak. Én már 4 görög szigeten is összehaverkodtam 1-1 sráccal, tárt karokkal várnak. És nincs pofáraesés, mert rengeteg feedback van rájuk, akik már jártak náluk.
    Ennél olcsóbb kell?

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák