Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz AMD Power #1 üzenetére

    Tavaly pont az el hana beach szállodában voltunk :) Előtte meg a royal jinene-ben. Ha kérdésed van msn-en szivesen segítek, esetleg itt ez a topik: [link]

    Idén a barátokkal tervezünk egy sátoraljaújhelyi nyaralást, kis hegyi vityillóban. Meg próbálom rábeszélni őket egy görögországi útra is, ez már inkább pénzfüggő sajnos...

    Andie: A különbség azért érezehtő volt a 4*-os jinene és az el hana közt, de egyáltalán nem vészes. Én szerencsére nem tapasztaltam ilyeneket, számomra megütötték az európai szinteket. A különbségek amiket a két szálloda közt érzékeltem: az el hanában reggelinél és vacsinál köretet saját magadnak kellett szedned, nem a szakácsok, vagy kukták vagy mik szolgáltak ki. Itt nem volt külön tv a szobában, valamint a szállodán belül is fizetned kellett a napágyért és a matracért. A klíma minden szobában alap, szerencsére nem volt olyan. hogy nem működik. Szerintem nagy élmény, és az ára se túl vészes (persze ez relatív, nkább úgy mondanám, hogy jó az ár/érték aránya), én elmennék harmadjára is :)

    [Szerkesztve]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák