Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz zippofcy #7086 üzenetére

    Láthatod, hogyha visszaveszed a grafikát, akkor jelentősen nő a sebesség.

    A tesszelláció hatása is látszik, hogy mennyire specifikus az Unigine.
    A HD 5870 33,4 FPS-ről esik vissza 16,5-re ... A GTX 480 47,1-ről esik 26,2-re. Ezt magyaráztam még a megjelenés előtt, ha nem specifikusak a körülmények, akkor a Fermi erős geometry setupját kinyírja a textúrázókapacitás. Ezt nem értem a lapkába, miért lett ennyire erős a setup és miért lett ennyire gyenge a textúrázó rész. Azt sem értem, hogy egy raszter motor, miért csak 8 pixelt dolgoz fel órajelenként. Ez összességében annyi, mint a Cypressben. Ez így a professzionális piacra nagyon jó, de játékok esetében más felépítés kellene.

    Nézd az NV-nek miért lenne érdeke egy Fermihez szabni a maximum grafikát, amikor nekik az a legjobb, ha rügtün kettesével veszitek a hardvert. :)

    subaruwrc: Nem biztos, hogy lesz. Problémázik az NV, hogy benne van a CPU-s optimalizáció. Ha kiderül, hogy a Core 2 Quad erősebb fizikára, mint a GTX 275, akkor erős sérülést szenved a PhysX politika. Az NV-nek nem célja nyiltan hülyének nézni mindenkit, elég ha ők tudják, hogy turpisságokból él a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák