Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz priti #7008 üzenetére

    Szűz Win7... nem volt az ATI elött semmilyen kártya.
    A tesztrendszeren nincs semmi, se steam, se skype/msn, de még virusírtó sem.

    Gondolod, hogy nem csekkoltam le mindent 1 hét alatt mielött a témában el kezdtem kérdezgetni?
    .
    Van itthon 3 számítógépem. Külön HDD a tesztelésre. Nem zavar ha reinstallnom kell akár OP rendszert, mert másik gépen tudok netezni addig. (vagy bármit)
    Kb 50 "munkaórám" van a tesztekben és a netes infók felkutatásában.
    A GTX285-öt pénzért kölcsönöztem, egy csomó PH!-st körkérdésekkel zaklattam PÜ-ben
    Szerintem elég energiát fektettem a dologba, hogy ne látszodjon ATI fikázásnak.
    .
    .
    Nem vagyok meglepődve, számítottam a problémákra.
    Ezt már a beszerzés elött leírtam valakinek a hirdetésébe, aki 285-ről akart váltani 5870-re.
    De nem lettem volna nyugodt, ha nem próbálom ki... mert GTX480 megjelenéséig ez volt a legnagyobb 1gpu-s kártya.
    Most sajnálom, hogy el kell adjam, mert a többi játék iszonyat gyorsan és szépen megy rajta.
    Csöndes, keveset fogyaszt.... egy megkönnyebülés volt mikor GTX275 SLI után beraktam a gépembe.

    vhunor:
    GTA4-ben mérve 20%
    Az egyetlen tesztelőnél korábban egálban voltak, mostmár kicst vezet az 5870.
    Tegnap gyártottam farcry2, Dirt2, meg egyéb teszteket csak még nem értékeltem ilyen szempontból. Nem is érdekel igazán, mert nem az fps-vel van gondom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák