Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Én sokkal inkább vágyom a tizenéves mozgásmotorok vérfrissítésére, mint a fizikára, de ha jön, jöjjön. Ám legyen. Szerintem a játékélményt egy (akár nehezebben elsajátítható) komplexebb mozgás sokkal inkább tudja fokozni, mint a látvány. Az hogy most leomlik a vakolat vagy nem omlik, így omlik össze vagy amúgy, számít-számít, de ha közben egy seprűnyelet nyelt katonával rohangálsz, aki még lehasalni se tud akkor szerintem durvamindegy, a játékélmény ígyis-úgyis szar. Nekem másszon, kússzon, hajoljon, ugorjon, fusson, bukvencezzen, elbotoljon, törjön el a bokája ha magasról leugrom, zsibbadjon a keze ha hosszan célzom, fáradjon el, szédüljön ha bekap maga mellé egy gránátot stb.stb. tudjam irányítani, maradjon meg a játék adta élvezet de ugyanakkor bele tudjam élni magam.
    Írjanak olyan játékot, hogy egy x tengelyű robotot irányítok, mondjuk valami birodalmi lépegetőt, de akkor az úgy mozogjon x gombbal vezérelve, hogy ha pro szinten megtanulom akkor beszarjak, veszek én hozzá speckó billt is ha kell, de ragadjon magával a játékélmény, kössön le, ha ez megvan akkor lehet foglalkozni a vakolattal meg a többi (pörgős játéknál felesleges) csicsával.
    Enélkül csak a tapétát cserélik pár dögunalmas tizenéves játékon. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák