Új hozzászólás Aktív témák

  • DudeHUN

    senior tag

    válasz b. #41279 üzenetére

    Egyáltalán nincs úgy tálalva. Csak érzékenyebben veszed. Te is túlzol. Nincs sokkal gyengébb RT teljesítmény sem amúgy azonos ár kategóriákban. Nyilván lassabb, de nem tragédia.
    Az FSR 2 meg gyengébb, de minimálisan. Vagyis máshogy kompromisszumos. Cserébe gyorsabb tud lenni.
    Az egyiken kevesebb a VRAM, a másik gyengébb architektúrával rendelkezik, kevésbé hatékonnyal. Melyiken lehetne könnyebben javítani?

    A cégeket azért keverem ide, mert érzelmi alapon kommunikálsz. Ezért próbálom nyomatékosítani, hogy mi a probléma a VRAM és a sávszél esetében. Ahogy AMD esetében az indokalatlan x8-as csatival például, ami Nvidiának is megtetszett.

    Nem jó ezen cégek mosdatása. Nem. Ami nem jó nem jó. És igen mehet a bashing, és igen az embert zavarja a pofátlanság, mert ezzel a PC gamingnek ártanak. Ami pedig a kurta cryptóig fénykorát élte.
    És azt sem értem ezen kritikákra hogyan lehet az a reakció, hogy bezzeg a másik oldalon gyengébb az RT. What? Ja. Kapják is össze magukat ott is. De a két dolgot lehet ám külön kezelni.
    Ha valami az egyik gyartónál gyengébben működik az nem felhatalmazás, hogy a másik meg lehúzhat.
    A másik meg necces 200k körül 8GB-os kártyát vásárlónak kiajánlani játékra. Hozzád jön majd vissza panaszkodni és nem tesz jót, ha úgy érzi miattad járt rosszabbul.

    Gamer for Life

Új hozzászólás Aktív témák