Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    crysis óta szerintem valahol minden grafikai fejlesztés nevetséges lesz a jövőben
    (2D-ben!!!), ha az előzőhöz mért különbségeket vesszük alapul. Szerintem ott elérték azt a szintet, aminél több egyszerűen nem kell játékba és amihez képest erős különbséget nem lehet egy fejlesztéssel prezentálni, tökmindegy mit csinálsz másképpen, meg egyébként se attól függ egy játék megjelenése, hogy mit használ meg mit nem, hanem attól, hogy mennyi munkát tesznek bele, a crysis dx9-es, egyébként akkori dx10-es mezőnyt messze alázó grafikája ezt tökéletesen bizonyította szerintem. A másik meg a megjelenítő kérdése. FullHD-ben TV-n olyan ronda a crysis a monitorhoz képest, hogy valami leírhatatlan, nem mindegy mire dugod azt a VGA-t, ha nem látsz különbséget lehet hogy más megjelenítő után kellene nézned ;] A dx9 vs dx10-nél is ugyanez a történet ment, mára azért kiderülhetett számodra is, hogy a szoftvereket nem tudják/akarják egyből a legújabb lehetőségekre fejlesztve kihegyezni. Azért a vásárlók többségének még mindig dx9-es, dx10-es VGA-ja meg konzola van, nekik kell játékot eladni, nem annak a pár 5xxx tulajnak. Mondjuk abban tök igazad van hogy csak a dx11 miatt 5xxx-et venni nem érdemes.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák