Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz KillerKollar #26991 üzenetére

    "meg akinek már van több száz játéka a Steam/Origin accján az se fogja kukázni a PC-t."

    Nem feltétlen... Nem kell hozzá kukázni csak nem kell tovább bővíteni.
    Most ott tartunk, hogy ha veszel egy konzolt meg egy game pass-t, akkor sokkal előrébb vagy, mint évente bővítgeted a PC-t meg lesed az akciókat... Én kezdem megunni hogy több száz címen csücsülök és még így is azt nézem mit kellene megvenni. :DDD Gamepassal meg csak azon kell gondolkozni, hogy mit installáljak.
    Nálam már betelt a pohár attól ami a PC iparban van. Mondjuk attól, hogy én meg még pár ember hasonlóan gondolkodunk a konzolra váltáson még nem fog bedőlni a PC ipar és szerintem nem fogja lejjebb vinni az NV az árakat. Szépen mennek az akvizíciók, jól megy nekik, jól csinálják. Pár gamer minusz fel sem fog tűnni nekik. Ezért sem értek egyet azzal, hogy az új konzolok miatt lejjebb mennének az árak sokkal. Max egy 50$-ral szegmensenként... Egy ilyen minimális árcsökkentés meg nagy RTX teljesítménynövekedés és máris ki lesznek kiáltva a PC gaming messiásának. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák