Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Abu85 #22413 üzenetére

    pont ezt mondom napok óta... ez a tendencia intel és nV fronton is sajnos évek óta..

    a legjobb példa a Black Friday lesz... saját vagy nV nyomásra kerülnek majd ki az "akciók"..
    én első blikkre azt mondanám, amit eddig is, hoyg az RTX széria lesz "akcióban".... 1-2 Pascal, hogy ne "rohadjon" a boltok polcain, de az is, bolt függő lesz... persze lehet blődség, amit írok, de... kiderül... :))

    (#22411) NewHope88
    erről van szó... 2080, ami ink megéri olyannak, mint én, aki új kártyában gondolkodik, és 1440p high+..... hiába az "olcsó", használt bányász Pascal, mert más ugye minek adná el?!.. max a fanatikus, akinek az újabb a mániája... részemről ink kiadok év vége felé, mondjuk egy BF idején egy 20X0-re pénzt, mint a Pascalra... nem azt nézem, hogy DX11 vagy 12, holott perpill DX11 játékokkal játszok...de azért nem veszek "használt" 1080Ti-t, hogy fél év és csere RTX-re...mert az nV + MS úgy dönt, butít a Pascalon... ami jogos lenne, hiszen, az a lényeg, hoyg eladjam az új cuccot... a maradék meg ott rohad ahol van... megtehetem... gondolhatja az nV...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák