Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Hát kicsit vissza mentem az időbe megnézni pár tesztet, azért annyira a mai hardvereket sem szabad szidni. :)
    így is elég sokat fejlődött a pc ipar, de az tény hogy drága nagyon egy felső kategóriás kártya.

    7 éve 2011-ben még a Full HD+ 60 fps is kihívás volt a hardvereknek, azaz nem tudták teljesíteni. Bár kicsit gépigényesebb Crysis ezen a felbontáson is megfogta az akkori kártyákat.

    Nyilván az tény hogy most a 4K gaming drága, de pár év és ez is teljesen átlagos lesz. Utána meg a következő a 8K lesz akkor meg az akkori hardverek 8K-ban fognak haldokolni :DDD
    Bár ha a 4K túl gépigényes is, ott a 1440P az arany középút ahol még a hardverek képesek elég jól teljesíteni manapság. Jelenleg 1440P fölé nem éri meg váltani szerintem.
    Bár szerintem 1080P-n is jól el lehet lenni, az összes gamert akit személyesen ismerek 1080P-n játszik és egyik se remeg az idegtől hogy váltania kéne. 1080P is tud nagyon jól kinézni ha kap egy kis élsimitást is.
    Másrészt lehet 4K ide vagy oda ha a játék Xar akkor azon semmilyen grafika és felbontás nem tud segíteni.
    Haveromnál láttam PS4 pro-n a Mafia 3-at annyi bug volt rajta jókat nevettünk :C

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák