Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Köszönöm az infókat mindenkinek, pont ezekre a dolgokra voltam kíváncsi! :R

    (#15041) gbors: Nagyon remélem, hogy igazad lesz és az Nvidia komolyan veszi majd a Pascal támogatását minden téren a jövőre vonatkozóan. Ez egy hatalmas + érv lenne a kártyáik mellett és szerintem nem csak számomra! :K

    Emellett megkérdezném, hogy ti mit vártok a számláló lejártakor, szerintetek mi lesz? Szerintem max lesz egy renderkép a ref kártyáról kicsit homályosítva, árnyékba borulva, hogy ne látsszon teljesen minden részlete.

    Na és mi lesz hajnali 3-kor? Oké, hogy bejelentés, de korábban ugye azt hittük, hogy a Computex-en lesz majd bejelentés, árazás, specifikáció részletezés, teszt, benchmark, review, market availability szóval minden. :DDD Én már annyira vártam idén minden tech show-t, a GDC-t, a GTC-t és mégsem volt semmi, hogy én már tényleg csak a Computex-ben bízom ezért kicsit szkeptikus vagyok. Én amolyan marketing előadást várok most, ami minden konkrétumot mellőz. Jah és ha van egy kis sütni valójuk, akkor kitérnek majd egy kis VR hype-ra a Pascallal kapcsolatban. Szerintetek mi lesz?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák