Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    válasz Asaob #5964 üzenetére

    Én is tőlük vártam szintén 360 ért. Sejtettem hogy ez lesz nem vártam mást. Mindenki aki látta hogy hova fejlődnek a nagyker árak tudta hogy nem fogja neked bukóval odaadni a kártyát attól mert jó híre van a boltnak. Mellesleg ha miattad megbüntetik az aqua-t az neked jó lesz? Lesz ettől kártyád? Tudjuk hogy millió igazságosztó és megmondóember országa vagyunk, de vannak dolgok amik túl szép hogy igaz legyen. Szerinted ők ezt nem nézették meg jogilag bárkivel is mielőtt kiküldték az email-t? Semmi közöm aquahoz mielőtt pártolás miatt mondanád.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer III 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

  • szasanyi

    félisten

    válasz Asaob #5964 üzenetére

    Semmit sem tudsz tenni, csak ha előre kif is izetted. Akkor lehet helye a reklamációnak de amúgy... És a békéltető testületről: megvásárolt és kifizetett terméket küldtem vissza a 14 napos elállási időn belül, amit el is fogadtak és meg is érkezett. 1 hónap elteltével sem kaptam vissza az árát (szóval ez kicsit sem olyan mint a te eseted) - a BT annyit mondott, hogy párbeszédet kezdeményezhet a bolttal (tehát közvetítő a vevő és az eladó között) de semmit sem garantál, mivel a boltnak nem tud olyan utasítást vagy határozatot adni ami kötelező érvényű lenne (magyarul a létezésüknek nem sok értelme van).

Új hozzászólás Aktív témák