Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz kisza25 #20 üzenetére

    Üdv!
    Rövid tesztelgetés után, miután beraktam az MSI-t, nekem ez a beállítás lett a tökéletes, 1920x1080-on:

    Így általában a 64 fős pályákon is megvan a 80-90 körüli fps. Ettől kevesebb valamivel az olyan pályákon, mint pl. a Zavod központi épülete, vagy a Flood Zoone háztetős része, ahol kismillió törmelék, szemét, stb. van. Viszont olyan pályákon, ahol nem annyira jellemző a rombolhatóság, mint pl. a Navalos szigetes pályák, vagy ilyen nálam a Golmud is, ott viszont nem ritka, a tartós 100 fölötti fps szám is.
    Megnéztem még az elején teljes low beállításon, de alig volt eltérés fps-ben a mostani beállításokhoz képest, talán annyi, hogy kevesebb VGA memória volt használatban, de az meg kit érdekel egy 2 GB-os kártyánál, amikor a mostani beállításoknál is alig-alig haladja meg az 1 GB-ot.
    Egyébként a kártyát berakva automatikusan a rendszer mediumra lőtte be a grafikai beállításokat, vélhetőleg ezt találta a legoptimálisabbnak. Totál medium beállításon még nem igazán próbáltam, de majd teszek egy pár kört, lehetőleg 64 fős pályákon, azt majd beszámolok a tapasztalatokról.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák