Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wander01

    csendes tag

    De most komolyan, mire jo az arcozás? :C 60 giga az elözö évezredben volt ''elégséges''. az én lapitopimban egy 80-as vinyo ficeg, kb 25/55 gigás particiokra felosztva, és a win-nek mindig hagyok kb 3-4 giga helyet, a másik meg tele van. egy 80-as vinyon képtelenség elférni. nehogymá egy 40 gigás vinyo bármire is elég legyen :P én emellett még rendszeresitettem egy 200-as külsö vinyot, épphogy nincs belevarrva a notitáskába. Az asztalirol nem is beszélve, abban kb 910 giga körül járok (60+120+160+250+320), és igen, elismerem ez már extrém betegségnek minösül :U de most csak arra akartam rávilágitani, hogy 40-60 gigás vinyokkal már képtelenség megmozdulni :) vagy rosszul tudom? :D ja és nem akarok senkit megbántani :))

    EVGA 680i Sli, C2D Q6600, 4x512 A-Data Extreme Vitesta 1066mhz, Gainward 8800 Gtx, Gigabyte Aurora, 2x300+400gb Samsung Sata II, 320 gb WD, NEC Labelflash

  • Wander01

    csendes tag

    válasz sghc_toma #12 üzenetére

    Nna, gondoltam akkor megszámolom ha igy szoba került :D
    Játék: 11 db installálva összesen nem számitva az aknakeresöt és passziánszt és kissebb ''nyomok egy exe-t és megy'' játékokat kb 40 Gb
    Játék isok kb 112 Gb
    film: divx filmek+kisfilmek, funny video gyüjtemény kb 150 giga,
    dvd-böl teljes jobarátok sorozat :) (270Gb, ki kéne irnom dvd-re) + kb 10 db másik film 45 GB
    anime (nagy rajongo vagyok és probálok japánul tanulni): kb 85 Gb
    egyéb felhasználoi programok, utils. térképek, documentumok, melos cumok, sulis cumok stb kb 18 Gb

    na ez kb 720-730 Gb körül van, de pár cumot nem számoltam bele, igy van még kb 170 Gb szabad kapacitásom. Persze mindig minden cserélödik. Itt még meg kell jegyeznem hogy csak amolyan egészséges mértékben csinálok illetve szerzek ''biztonsági másolatokat'', illetve minden programom hivatalosnak minösül ;] ;] , csak nem szeretek semmit kidobni, és szeretem ha minden egy helyen elérhető. :) na, ezzel csak szemléltetni akartam a manapság elegendő háttértárolo kapacitás mértékét :))

    megigérem ezentul befogom a pofámat és nem beszélek offtopic hülyeségekröl, becsszo :P

    EVGA 680i Sli, C2D Q6600, 4x512 A-Data Extreme Vitesta 1066mhz, Gainward 8800 Gtx, Gigabyte Aurora, 2x300+400gb Samsung Sata II, 320 gb WD, NEC Labelflash

Új hozzászólás Aktív témák