Új hozzászólás Aktív témák

  • fusionfan

    csendes tag

    válasz bobace #17 üzenetére

    vinyó 5400rpm, 100Mbit Lan, van modem, van wifi is (azért írtam a centrino-t), 15,4''. Hogy bányász-e a proci nemtom fejből, majd megnézem.

    A folder arra jó, hogy egészen jól nedvességálló és főleg karcolásvédő. Nem gányolod össze a gépet, ha bezúzod a hátitatyóba tucat cd, egy kiló szög és meg egy rakás kacat mellé. Továbbá nem gáz ha ronggyáázol. Nézd meg [link], [link] Ajánlom ha nem mindig notitatyóban cipeled a gépet. Én pl hordom hátizsákban is, azért vettem rá.
    Adapterrel csak annyi a baj, hogy egymagában nem tudok vele mit kezdeni, hacsak valakinek nem kell, mert az új gépemhez nem jó.

    Ami az árakat illeti, úgy gondoltam, ide a hozzábbértők írják be, hogy ''szerintem ennyit ér'', ajánlatok meg privátban jöjjenek. Azért nem a hirdetések közt van (még). Csak tudjam mennyit nem pofátlanság kérni érte. De mindenki nagyon leragadt a 180-nál... mindenki az első post után megy, vagy ennyire egy a vélemény? :F

    Képet majd generálok, addig STFG alapján meg lehet keresni hogy festenek újonnan, de az majdnem ugyanaz lesz :P

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák