Új hozzászólás Aktív témák

  • inp3dance

    csendes tag

    Sziasztok,

    Segítséget, tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Elhagytam a telefonom, egy nokia 2700 volt. Gyakorlatilag ingyen kaptam az előfizetéshez, lehetett rajta telefonálni és rádiót hallgatni, illetv, ha nagyon muszály volt és szép, fényes idő volt, még képet is tudott készíteni.
    A gond az, hogy nem tudom, milyen telefonba fektessek ele. Szeretnék egy okostelefont, amitől a következő dolgokat várom el:

    - strapabíró
    - tudjak vele megnézni egy térképet, ha van benne GPS is, annál jobb
    - zene/ rádió hallgatás - ezt be sem kellene írjam, lassan a mikrosutő is tudni fogja
    - tudjak vele wifi-re csatlakozni
    - számítógéppel tudjak vele jegyzeteket, határidőnaplót, telefonkönyvet, stb szinkronizálni - szerintem ezt is tudja mind, de azért beírtam
    - tudjak vele fenyképezni, videót felvenni, nem csak teljesen optimális körülmények között

    Nem akarok elszállni a 100.000 forintos telefonok világába, 2 év alatt úgyis tönkreteszem vagy elhagyom. Egy telefonom se bírta 2 évnél tovább még. Illetve nem ragaszkodom az érintőképernyőhöz sem.
    Egy Nokia E52-t néztem ki magamnak, ami a felsoroltak nagy részét tudja, kivéve a fenyképezést - nem a kamera felbontásával van a baj, csak nincs autofokusza. Illetve csak VGA videofelvételt támogat, 720P jól jönne.
    Másik dolog, ami nem tettszik az E52-ben az aránylag kicsi képernyő. Mert egy 3.5" érintőképernyő szép, nekem tettszik, viszont nem tudom, hogy hasznos-e, mivel nemv otl még érintőképernyős telefonom.
    A lényeg az, hogy az érintőképernyős telefonokat nem ismerem, nem tudom, hogy létezik-e az E52 árkategóriájában (50.000 ft kártyafüggetlen, új, 2 év garancia) olyan érintőképernyős telefon, amivel jobban járnék. Valami low end cuccot nem akarok megvenni csak azért, hogy legyen mit simogassak, és közben meg naponta töltenem kelljen.
    Az E52 strapabíró, jó aksival, a symbianra lehet progikat telepíteni, csak a fenyképezés/videó részével nem vagyok megelégedve. Tud valaki jobbat?
    (Lehet kicsit hosszúra sikerült, de gondoltam inkább megkérdezek nálam okosabb embereket is, mielőtt kiadok egy rakás pénzt egy telefonra.)

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák