Új hozzászólás Aktív témák

  • barcabome

    aktív tag

    válasz Djuree #132 üzenetére

    Üdv!

    Én sem gyúrtam rá a távolsági fegyverekre csak mindig beraktam a lehető legerősebbeket. A boss-arénájában vannak kis jégdarabok a padlón, amikből nekem mindig távolsági fegyverekhez esett lőszer (szét sem kell ütnöd, majd a boss mindig szétüti). Gondolom ez nem véletlen. Ezekkel próbáld meg sebezni lehetőleg mellkas és fej magasságban.

    Tudok egy jó taktikát, én is így győztem le:

    Mindig akkor támadtam meg, amikor eldobta a botját. Volt alkalom máskor is, de ez a legtutibb módszer. Folyamatosan körbe-körbe sétálj balra, majd mikor dobja a botot sprintelj balra (semmiképp sem dodge) és utána sprintelj oda hozzá, majd katanával mid stance, vagy low stance-ben 2, max 3 ütés és ugrás hátra. A lényeg, hogy gyors ütések kellenek neki. Ha tudod, akkor mindenképp tegyél tüzet a kardodra mert azt sem szereti. (Nekem van egy olyan skillem a katanával, hogy ha háromszöggel zárom az ütéssorozatot, akkor hátraszaltózik a karakterem. Ez pont jó módszer ide, de a hátraszaltó önmagában nem elég, még utána dodge-olni is kell egy keveset.)

    Amikor lemegy a hp-ja kb a felére, akkor elkezdi nyomatni az előre gyorsulós hülyeségét (amikor gyorsan elkap távolról). Erre az a megoldás, hogy nagyon távol kell maradnod tőle és akkor nem fog elérni téged a gyors támadásával. Optimális esetben pont előtted fog megállni. Ilyenkor megint rávágsz vagy 2-őt, 3-at nem tudom elbír-e a helyzet, majd megint visszahátrálsz. Közben szedegeted a puska és az íj lőszereket és azokkal is lövöd távolról. Ha van onmyo vagy sima gránátod vagy bármi ami tüzes, azt dobáljad rá.

    Nekem is kellett vagy 10 próba, mire kiismertem, de ezzel a módszerrel sikerülnie kell. Ha nem sikerülne ne add fel, mert a módszer jó, csak elég lassú és sok türelem szükséges hozzá.

    Remélem tudtam segíteni!

    Egyébként, ha valaki szeretne co-opozni olyan pályákon, amiket már mindketten teljesítettünk, vagy esetleg segítség kell nyugodtan vegyen fel.

    Djuree: Ha kell segítség szívesen segítek, ha nem feltétlen vágysz az "egyedül öltem meg" élményre!

    Multiban csak annyi a kikötésem, hogy csak olyan pályán co-opozok, ahol már jártam, mert a storyt és minden boss-t egyedül akarok lenyomni. :)

    Hétköznap kb. 18:00-tól vagyok fent.
    PSN ID-m: bomeHUN90

    Szerk.: Mikor fagyasztani akar és "hideg levegőt" fúj a szájával, akkor is ütheted. :)

    Ha nagyon nem megy, akkor töltsd fel a Guardian Spirit-edet és úgy menj be. Valamit, ha van bármilyen spirit stone-od akkor azokat rakd be d-padra és azzal vissza tudod tölteni a Guardian Spirit-edet és akkor lényegében 2x is tudod használni a boss ellen. Ezt próbáltam én is, de semmit nem értem el vele, mert mindig elkapott Guardian használat közben... Szóval végül nélküle győztem le úgy, hogy kiválasztottam egy olyat, amelyik sok hp-t ad meg asszem nagyobb sebzést ha hátulról ütöm. Nem tudom már melyik volt ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák