Aktív témák

  • pungora96

    tag

    Pár napja kezdődött minden, játék közben elment az áram.(nem vihar) Bele se gondoltam, hogy történhetett-e a gépemmel. Aznap nem történt semmi rendellenesség. Következő napon azt vettem észre, hogy bekapcsolás után lefagy a tálca. A hálózat ikon töltő képe ragadt be mindig. Volt, hogy rákattintottam és benyomódva maradt. Később amikor már játszottam a tálca úgy látszik életre kelt mert letálcázott a játék. Másnap arra lettem figyelmes, hogy amikor interneteztem kis zöld csíkok villantak be a monitoromon.(csak egy pixelsor) Ez nem volt állandó, eddig csak a böngészőben, meg játék közben észleltem. Próbáltam a monitort tesztelni, de a pixelek rendben voltak. Így a videókártyára gyanakszom. De arra is tudok gondolni, hogy valami megsérült a windowsban. Ennek egyik jele lehet, hogy a játék az anticheat blokkolás miatt sokszor kidob. A VGA-m: Asus GTX 750 2GB (télen vettem egy komplett új gépet), monitorom: Benq RL2455HM (2 hónapos).

    Megpróbálkozok majd újratelepítéssel, remélem az megoldja a problémát. De addig is szeretném kikérni a véleményeteket.

    Üdv: András

Aktív témák