Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz AssAssynn #5 üzenetére

    Egyrészt egyetértek.

    Másrészt szerintem ez azért egy picit bonyolultabb téma. Online azért sok minden olcsóbban beszerezhető (főleg külföldi de még EU-s webáruházakból, lévén, hogy az egész EU-ban mindenhol kissebb volt az infláció mint idehaza) és aki eleve aktív online, némi kereséssel rá is fog találni az olcsóbb árakra. Meg sokaknak nincs ideje arra, hogy összevásárolják a dolgokat offline boltokból, sokkal egyszerűbb egy webboltból megvenni, simán el tudom képzelni, hogy az online térnyerése az offline kárára megy.

    Viszont azt az armagoddon szerű összeomlást amit vízionáltak/tunk sokan én se látom. Az embereknek még mindig rengeteg elkölthető pénzük maradt. A HVG-n volt ma egy cikk, hogy az emelkedő benzinárak ellenére a sofőrök több mint fele nem tervezi letenni az autót (volt egy ilyen felmérés) és a felmérésben résztvevők több mint fele, egynél több autóval rendelkezik. Ez szerintem minden csak nem a "mindmeghalunk" életérzés.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák