Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Tasunkó #6 üzenetére

    A megkenésről (és az építésben meghalt, túldolgoztatott emberekről sem) nem volt szó. Te sem beszéltél róla, én sem. Most hozod fel, de nem tudom, miért, mert a felvetődött kérdéshez, amire reagáltam, semmi köze.
    Az olimpia (és maga a sport is) eddig is a laborok küzdelme volt, és volt, akit ki tudtak szűrni, volt akit nem. Nem újdonság, tizen-/huszonpár éve velünk van (pl.: jópár éve, amikor Armstrong megbukott a bicajban, meg sokan mások is (Ulrih, meg még pár hasonló nagyobb név), akkor azt hitték, hogy vége a kerékpársportnak - de nem lett vége, sőt, ebből épült újjá). És nem, a fanatikus rajongók nem szégyellik, hogy nézik; én, mint nem fanatikus sem szégyellem. Mint ahogy nem szégyelltek elmenni a meccsre sem élőben - és pl. Argentínában vagy Franciaországban, netán Horvátországban (de akár említhetjük Marokkót is, akiknél csak most lett igazán a foci a képben) sem. Mert a foci az foci, a sport, az sport, és maguk a sportolók nem tehetnek arról, hogy mit tesznek a sportvezetők.
    De ettől elfogadom, hogy Te így érzed, hogy Te lesajnálod az egész sportot, és elfordultál tőle. Csak ebből általánosítani botorság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák