Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    Csak nekem van néha olyan érzésem, hogy összeesküdött ellenem a világ, és a fejemben csak az "ilyen nincs" rövid lemez pörög órákon át? :D. Idén is volt 2-3 ilyen napom, de most már hónapok óta elkerült a balszerencse.

    A mai napra csak egy rövid kis szösszenet jutott, inkább vicces, távol áll a saját mércém szerinti "ilyen nincs" kategóriától. Szóval egy kis kávéfőzés, kapszulás, kb 2 gombot kell megnyomni rajta és kész a kávé, nem tűnt lehetetlennek. Egész eddig jól is ment, gép végzett, kávé lefőtt. Mivel csöpög utána a kapszulából a kávés víz, ilyenkor a kapszulát a tartójával együtt elviszem a kukáig, és hogy ne csöpögjön le közben, aláteszem a csészét is. Ez is egész jól ment, mikor meglepetésemre a kapszulatartó "elkapta" a kávéspohárban levő kiskanalat. Jéé, mágneses, milyen érdekes gondoltam, és próbáltam szabadulni tőle. Vágül a kiskanál helyett a kapszula ugrott le először a kapszulatartóból, rá a kezemre, persze fordítva, és folyt is rá szépen a 80+ fokos víz (szép piros azóta is). Sebaj gyors kézmozdulattal ledobtam a kukába, aminek az lett az eredménye, hogy kuka helyett a pohárban landolt a kapszula, kávé szétfröccsent, minden csupa kávé lett és bónuszként az addig ott himbálózó kanál beesett a kukába :DDD. Well done, még jó hogy nem magam főzöm kotyogóssal, ki tudja mi lett volna.

    Nem tudom létezik-e hasonló topic, én szívesen olvasnék ilyen sztorikat :). Jó dolog magunkon nevetni, de máson még jobb más kárán tanulni még jobb :)

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák