Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz eziskamu #6 üzenetére

    első reagálás: :DDD
    mint a topik címében is van: Volánbusz így tuttommal csak 1 van az országban az amelyik itt pest megyében furikázik
    én konkrétan a budapest-szentendre-esztergom vonalon szoktam járni
    nekem van egy két haver buszsófőröm akivel néha jót szórakoznuk
    pl egyszer egy gyerek szórakozott hátul, h megnyomja a gombot és senki se száll le
    harmadszorra mikor ez történt hátrament a sofőr odament a gyerekhez és ilyet szólt:
    akkorát leverek neked, h kettéáll a f@sz*d! :D
    meg még régen mikor még nem volt topográf akkor egy helyen mindig el akartuk érni a busz maximális sebességét ( a régi ikarusról beszélek), nekünk ki is sikerült akasztanunk a mérőt, 125-nél megakadt szegény, és még egybe volt a busz! na szóval csak ennél a pontnál van egy eléggé elhagyatott megálló, ahol csak néha napján van utas, és persze 1x-2x volt is ott utas, szal 120-ról lelassítani egy csuklós monstrummal az nagyon komoly:D dőltek az emberek a buszon xD

    én azt nem bírom mikor reggel van és vagy 5 különböző suliba mennek a gyerekek reggel a 2db csuklós busszal, és az öregnéni úgy dönt, h megáll a busz közepén és se tovább! senkit sem enged hátra, és ha valaki megszólítja, h ''tessen egy kicsit hátrébb menni'' akkor megsértődik:)

    igazából szerintem néha jó móka a buszozás:) főleg ha van valami esemény is rajta :D

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák