Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kp78

    addikt

    válasz Viktor0610 #1891 üzenetére

    Mindkettő telóban voda sim van.
    Fénykép nincs csatolva a telefonkönyvemben az adott telefonszámhoz, csak két telefonszám összvissz.
    Belemész a telefonkönyvbe, ráállsz a kapcsolatra, majd kapcsolat küldése, és kiválasztod, hogy üzenetben.
    Ezen nincs mit megérteni, ez egyértelmű lehúzás a vodától, de fel fogom hívni az ügyfélszolgálatot, és számon kérem rajtuk. Nem 75 vagy mittudomén hány forint miatt, hanem az elv, hogy így lehúzzák az ügyfeleket. Fogták és beállították a live-s szoftban, hogy V-card küldés az mms, oszt jónapot :W
    Az animáció beillesztésre sincs magyarázat, hisz az még nem mms, hogy egy pici animációt beillesztesz, amit a teló amúgy enged. Független simán nyomja smsnek.

    Szerk.: Most néztem, hogy a függetlenben mikor ráállsz a kapcsolatra, és küldés van 5 lehetőség: szöveges üzenetben, képüzenetben, emailben, bluetooth, és infra.
    Ugyanez a voda live-s szoftnál kettő lehetőség: üzenetben, és bluetooth(persze infra nincs). Bnőm T-mobile-s K610-ben szintén négy variácót ajánl fel (infrát kivéve)
    Szóval ezért megy mms-nek a mocsok névjegykártya. De akkor is felhívom őket!
    Szóval nem néztem be. Csak az tűnt fel, hogy mikor elküldtem az üzit, megjelent a kijelzőn a földgömb, ami ugye akkor látszik, amikor gprs kapcsolatot létesít a teló.
    Utána néztem rá az üzenetszámlálóra.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák