Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• crey

MODERÁTOR

LOGOUT blog (1)

Megnéztem az ötödik részt is. Kicsit bővebben amit már noxwill pedzegetett:

Az egyetlen ötletes és jópofa dolog az egészben, a torpedó játék volt. Az szórakoztatott.

Már másodjára játszották el azt, hogy ketten elmentek valamit tesztelni, majd hirtelen váratlanul megjelent a harmadik. Pedig nem kell.

A sztárvendégek kinyírása felesleges ripacskodás.

A Conversation streetes átvezetők tetszenek.

Amíg a Top Gear idején az egymás idézgetése és szó szerint gúnyolása ment amikor a saját autóikat hasonlítgatták össze, itt annyira izzadtságszagú és előre megírtnak tűnik, hogy az már fáj. Srácok, nem vagytok jó színészek. Improvizáljatok.

A hatalmas büdzsé két dologra volt alkalmas: elképesztően szép tájakon, kivétel nélkül speckó autókkal forgattak. Pedig szerintem a legjobb adások mindig a special-ek voltak, illetve azok, amikor 1000-1500 fontból kellett valami hulladékvasat vásárolni.

Lassan vége az első évadnak, és remélem hogy a másodikra észre veszik ezeket a kritikákat, és vissza térnek a régi énükhöz.

Most pedig megyek, megnézek egy pár régi Top Geart. Hogy tartsam addig is magamban a lelket.

Ja és a sokadik poénkodás Jeremy részéről az állatok kinyírásával már nekem is inkább visszatetsző mint vicces.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés