Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• kdavid94

addikt

válasz Petyyyyy #821 üzenetére

Én Evans-t nem ismerem, Sabine-t szeretem, de műsorvezetőként nem tudom elképzelni.

Harris viszont király, szerintem ő csinálja a legjobb autós teszteket a Youtube-on. Nem lepődnék meg, ha végül ő vinné el a hátán az egész műsort. Érti a dolgát, választékosan beszél, jól át tudja adni a véleményét és hogy milyen érzés vezetni az adott autót. A "The Smoking Tire" podcast-et szoktam hallgatni, volt párszor ott is vendég, jó arcnak tűnik, vevő a hülyéskedésre is. Na meg nem utolsó sorban durván jól tud vezetni. Jobb műsorvezetőt nem nagyon találhattak volna szerintem, én egyedül miatta fogom nézni.

Viszont jobban örültem volna, ha marad a netes videóknál, szerintem sokkal nagyobb most ott a színvonal, mint a TV-ben, ahol az utóbbi időben a TG volt az egyetlen nézhető autós műsor. Drive, Motor Trend (főleg a Roadkill széria), The Smoking Tire (All cars go to heaven), Mighty Car Mods köröket ver minden TV-s műsorra. Bevallom, én a TG-től is jobban szeretem őket, mert teljesen mentesek a mű, előre megírt szituációktól és szövegektől.

Hozzászólok Aktív témák