Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• crey

MODERÁTOR

LOGOUT blog

válasz bambano #672 üzenetére

ennyit látni:
    - hammond mindig alacsony izgága clarkson domina szerint - nem, van hogy hörcsög.
    - csak az angol autó a jó, meg a merci, mert jc-nek az van, és a ferrari - ez nettó nem igaz. Lásd a British Leyland-es epizódot.
    - még a bmw is vacak a mercihez képest, hiába mutatja meg stig, hogy mennyivel jobb - nem igaz. A legtöbb BMW-t egekig magasztalják. M széria szinte minden kocsiját.
    - a közönség mindig alkalmas arra, hogy megalázzák - a műsor koncepciója a közvetlen hangnem, de ne zavarjon. Ez nálad a megalázás?
    - jc még mindig úgy beszél, mintha nagybritannia egy hatalmas gyarmatbirodalom feje lenne, a nézők meg a rabszolgák - nézz már meg egy pár epizódot (pl. az E-type 50 éves)...
    - volt egy-két sztár, akit nem döngölt földbe, a többit igen. - mutass már olyan epizódot, ahol valóban földbe volt döngölve valaki. Kérlek.
    - hasznos infó kevés van benne, mióta eladtam a kőnigzegemet... - Ha hasznos infóra vágysz, olvasd az A2 magazint...

"ha nem lesz tg, hát nem lesz, én nem fogok sírni utána, ezek a dolgok engem jobban zavartak, mintha nem lenne." - Wut? akkor minek írsz ide? :W

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés