Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimmy8

    senior tag

    Gratula a T-nek!

    Vasárnap (tegnap) rendeltem Webshop-on keresztül előfizetést + készüléket. (Készpénzes teljes összegű fizetés, és nem hiteles). Előtte felhívtam az információt, hogy kb. milyen gyorsan kapom kézhez a kártyát + telót. Azt mondta az ügyintéző csaj, hogy plusz egy nap, mint ha Dominosan vásárolnám.
    A Webshop-ban az adatok megadása, stb.. után a nyomon követéskor azt írta , hogy ha 2010.11.15. 16.30-ig (azaz ma du. -ig) sikerül felvenni velem a kapcsolatot adategyeztetés végett, akkor szerdán szállítják a cuccot.
    Egész nap mellettem a teló, ill nézem az e-mailt óránként. Semmi.
    Hívom most 17-kor az ügyfélszolgálatot, hogy akkor most most mi van? Kérdezem: a héten még lesz teló?
    Csaj: a kolléganője elfelejtette közölni, hogy 3 munkanapjuk van az "adategyeztetésre"., ill lehet vissza is kellene faxolnom valamit.
    Én: akár 1 percen belül ment volna vissza a fax, tehát nem azon múlt, hanem hogy nem kerestek.
    Csaj: 3 munkanap. És különben is az első előfizetésem náluk, ezért az adatokat fel is kell vinni..

    Erre nem mondtam semmit, hanem elköszöntem...

    1. A Webshopban sehol nincs (én nem találtam) leírva, hogy vissza kell faxolnom valamit.
    2. Ha én az adataimat feltöltöm (kitöltöm), akkor mit is kell gépre vinni?
    3. A webshopban a leírás szerint a futár hozza a szerződést, azt kell aláírni. Akkor mit kell faxolnom?
    4. És hol a ...-ban van az leírva, hogy 3 munkanap.
    5. A szállítási és fizetési feltételeknél az van leírva, hogy: "Normál szállításnál: Egy munkanapon belül a megrendelés jóváhagyását követően az Ön által választott időpontban". Tehát ha hétfőn jóváhagyják, akkor miért szerdán szállítanák?

    Nehéz leírni a rendelés leadásakor, hogy mire számíthatok?

    Most ott tartok, hogy talán csütörtökre lesz teló, de ha tartják a három napot , akkor lehet csak hétfőre.

    Ha ezt tudom, akkor bemegyek egy T-pontba, és megkötöm ott: dolgozzanak meg a + 5%-ért. Úgy látszik nekik ez a jobb....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák