Új hozzászólás Aktív témák

  • Flame_

    tag

    'napot!

    Egy viszonylag kezdő kérdésem volna, de már megőszülök és nem értem miért nem megy :)

    Sima egyszerű Task Scheduler móka Win7-ben: egy alkalmazást kellene indítani magasabb jogosultságokkal minden felhasználó belépésekor. Tökéletesen működik, ha admin fiókkal hozom létre és benyomom, hogy "Run only when user is logged on" és belépek az adminjogú fiókba. (Ezt csak akkor próbáltam ki, amikor már vagy tíz perce vakartam a fejem. Szóval Task Scheduler szolgáltatás fut és működik.)

    Persze minden felhasználó bejelentkezésekor el kéne indulnia. Úgyhogy a "Run only when user is logged on" helyett bekattintom, hogy "Run whether user is logged on or not"-ot és a"Run with highest privileges"-t. Ilyenkor a taszk mentésekor elkéri az admin jelszót, aztán nagy szomorúságomra nem fut le senkinek se...

    A program a C:\Users\Public-on belül van, egyébként duplakattal onnan tökéletesen fut. Google doktor kidobott ezt-azt (pl. adjak hozzá biztosan teljesülő conditiont, trigger ne "at logon" hanem "at startup" legyen), próbáltam őket, semmi változás. A taszk maga elindul a log alapján, de a programot nem indítja, és hibajelzés sincs. Kimeneti (hiba)kódra legutóbb már olyan cifrát adott, hogy nem találtam hozzá megfejtést. Mit csinálok rosszul? :) Mit mondjak még, hogy kiderüljön? :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák