Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Tamy #8287 üzenetére

    Ma jutottam csak el a próbáig, de sajnos egyik módon se akar sikerülni. Simán lemezről (illetve pendriveról, mert a dvd olvasó nem olvas dvd-t) telepítve a Win 7 Pro-t serialt kér, mivel a telepítő nem ismeri fel az alaplapi hálókártyát, ezért telepítés közben nem tudja magát aktiválni a közhálón. Ha nem írok be serialt, vagy ha valamilyen netes serialt adok is meg, utólag nem sikerül már aktiválni. Illetve eleve a közhálós serial lenne a fontos, az így meg gondolom bukta.

    A másik megoldás, hogy Win alól (Home Premium) telepítem a Pro-t, megint zsákutca, azt mondja, hogy ilyen módon nem lehet upgradelni, használjam a WAU-t. Jó vicc, azzal kezdtem :)

    Most vagy megpróbálok beledobni egy régebbi hálókártyát, hátha azt felismeri már a telepítés alatt, és akkor talán kinyerhetem a serialt, vagy fogom, aztán nulláról telepítem az egyik gépre a Pro-t, meg minden kacatját, utána backup, aztán mehet a többire ugyanaz. Sajnos ezt tartom a leginkább megvalósíthatónak.

    Esetleg valakinek még valami ötlet?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák