Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz kraftxld #586 üzenetére

    Akkor nalad is zajlik az elet... :(
    Azt kell mondjam, hogy szar, tavol vagyunk mindentol-mindenkitol, ha van valami akkor csak a parodra szamithatsz o meg csak rad. Felesegem kibukott mar parszor ez miatt, nem tudom meddig leszunk meg itt, nekem eletem alma volt, neki meg lassan remalma lesz.

    2 oraja megint megborult ugyan az az sql szerver, ami a legutobb, de most egyedul meg tudtam oldalni.

    Azt ugyan nem ertem hogy kerult at a szerver egy storbol ahol eredetileg volt, egy masikba, de ugy nez ki pedig ez tortent,ott meg nem volt eleg szabad hely csak 3 mb...

    3 napig szoptam ejjel nappal gyakoraltilag van majd 57 ora szamlazando oram + a mai, de nagyon elegem lett a small businessbol.
    Szamlazas, baszogatas, munkalapok,szerezzek ugyfelet, stb,stb
    Neha 2 hetig alig van melo, volt hogy 6 orat szamlaztam egesz hetre, most meg ugye...
    Mint a hullamvasut, csak a ket veglet.

    Raadasul a fonok minden szarba belevag, penteken voltunk felmerni egy uj ugyfelet,9 vekony kliens xp-vel+ IBM AS-400 parancssorral....
    Hat bakker lovesem sincs hozza, de nem csak nekem, hanem masnak sem, nem ertem az embereket, mi faxnak kell ilyet bevallani.
    Itt ki kell cserelnem nas-t, jovo heten uj cisco halozat 3 telephelyen,olyan cuccokat adtak el ugyfelnek, soha senki meg egy eszkozt nem latott/konfigolt, de nagy arressel tudtuk eladni es ez a lenyeg, a tobbit majd raerunk keobb megoldani :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák