Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz brd #562 üzenetére

    Debian az tudom, hogy tud ilyet irigyelem is ez miatt,viszont windows alapbol szerintem nem tud.
    Regebben kerestem en is hasonlot,de nem jutottam vele messze. Talan annyit tudnal tenni, hogy vagy a routerbe vagy a szerver tuzfalba felveszed azokat az ip tartomanyokat ahonnan johetnek ami meg nincs a listan azt ne engedje.

    Problema 1:

    A lehuzas, az nagyon nem elterjedt nagyalltalanossagban,de mivel a munkaberek magasak mindenhol, azokat ki kell termelni valahogy. Ezert a szamlazas is eleg kemeny.
    Egy sima autoszerelo atlag $80 dollaros oradijjal indul neki a kocsiszerelesnek, es az viszonylag olcsonak mondhato.
    A bunkoskodast meg betudom annak,hogy a rossz napja volt az ugyentezonek, es akik elso korben felveszik a telefont, azok nem tul magasan kepzettek, huzza ki - dugja be es kb ennyi a tudasa.Ha szoltam volna valakinekl miatta, szerintem nagy gondban lenne a holgy.Vevomegelegettseg gyakorlatilag az elso helyen all, a legtobb ceg inkabb bukik a dolgon, de mindig a vevonek van igaza, iszonyat utanna mennek, hogy elegedett legyen.

    Problema 2:
    P3 szerver raidvezerloje meg vegleg elhasalt,norton backup exec meg szart a farma.
    Csinaltunk egy ures virtual szervert, probaltuk a mentest rahuzni, sehogy sem sikerul...
    Raktunk ra egy win 2003 STD, na azon restore->siker-->ujraindit->es nem megy persze...

    Snapshot visszatolt, IMAIL ujratelepit, szerencsere csak 35 user volt,azokat letrehoz+adatok visszamasolas->kesz, kollega szerencsere eleg gyorsan gepel :DDD

    Az a baj masik ugyfelnel 13 szervert backupol a norton backup exec, ha ott leterdel valami es ugyan igy beszopjuk, 475 usert mire begepel onnan megyunk nyugdijjba....

    El kell kezdenem probalgatni a backup execet mert csomo helyen fut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák