Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    Na, kérdés, nem merem feltenni a megfelelő szak(g)topikban, mert úgyis letrolloznának hogy ez úgyse így van :D
    Tehát az "it just works"-ös telefon (iPhone), imap-ról migrálunk végre Exchange-re.
    A szinkronizálás konfigurálása után szépen legyalulja a telefon a jegyzeteket, és lerántja kérdés nélkül azokat amik az Outlook-ban voltak felülírva a telefonban lévőeket.
    Szintén hibátlanul értelmes módon iTunes-ra rádugva azonnal kérdés nélkül szinkronizál, mentést csinál majd felülírja a jó telefonmentést a hibással :DDD
    Ezt végülis sikerült megoldani

    Az iTunes-t persze nem tudtam rávenni, hogy töltse vissza a jegyzeteket Outlook-ba a telefonról, és Exchange-en keresztül újra visszaszinkronizálna.

    Valami ötlet, hogy ne vesszenek el ezek a jegyzetek? Vagy valami progi ami kimenti aztán visszaállítja, valamint nem iTunes-nak hívják?

    Persze az user a fél életét ebben tartja, és hála az égnek (először az életben hasznos volt a roaming profil) vissza tudtam kotorni mentésből a régi iTunes backup-ját, igaz vagy fél óráig másoltam azt a kismillió file-t.

    [ Szerkesztve ]

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák