Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    sziasztok,

    erdekes dolog tortenent velem tegnap. Melohely, ceges Optiplex 760 desktop, ceges AC-be leptetve XP SP3-al. sosem kapcsolom ki, csak lock-olom a gepet, mikor hazamegyek, tegnap viszont a szokasos loginscreen hatter helyett a def. kek fogadott (mondom oke, biztos overnight winupdate volt, szokott ilyen neha lenni). Login, pass-t bepotyogom, erre nem tudok belepni. HelpDesk felhiv, AC-s pw-t reseteltek, menjek igyak egy kv-t cigivel, visszajovok elni fog az uj pass. Hat nem. Hivom on-site IT gurunkat, nezi, meg admin eleressel se tud o se
    belepni. Visszament helyere, es mondja, hogy az ejjel a gep torolve lett az AC-bol. nem disabled, torolt.

    Szerintetek ezt hogy a manoba? Azt mondja, beszelt az illetekes elvtarssal, akinek joga van ilyet az AC-ben elkovetni, de o sem emlekszik, hogy torolve lettem volna, plane, hogy policy szerint ilyenkor kell egy activity check-et csinalniuk, ami ugye kidobta volna, hogy tegnapelott is volt a gep hasznalva.

    Halistennek, egy masik, de hasonlo nevet hozzaadva az AC-hez, majd belepve a pc-re az adott profilt torolve a nap vegere be tudtam lepni, adatvesztes nelkul, csak fel napot szoptam a cserelapossal emiatt.

    udv
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák