Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DopeBob #21478 üzenetére

    Tegnap reggel user hív hogy nagy feketeség jön csak be a gépen meg töltés jelző egérkurzor.
    Na mi volt az előzmény? Várj kitalálom frissített a windows? Bingó. Ki hitte volna.
    Sebaj 3. resetre előjött a windows helyreállító módja, na akkor rendszervisszaállítás....ja az nincs mert ugye minden nagy update után autómatán kikapcsolja...öngyilkos hajlamú kissé...Minek is az ki az a barom aki használni akarja hiszen hibátlan minden frissítés.
    Oké akkor van egy olyan hogy legutolsó minőségi frissítés eltávolítása.....nem lehetséges mert folyamatban van egy másik frissítés...He?
    Jó akkor legutóbbi funkciófrissítés eltávolítása...az sem lehetséges.
    Jó akkor indítási hibajavítás...nem sikerült.
    Jó akkor csökkentett mód...fekete kép majd kiírja hogy nem sikerült a legutóbbi frissítés, visszavonás folyamatban.. a gép magától újraindul és ismét normál módban fekete kép fogad.
    Okééé akkor ez a windows bizony öngyilkos lett, semmi gond van teljes rendszerkép mentésem 2 napos.
    De azért próbáljuk csak meg mégegyszer azt a csökkentet módot amíg hozom a veeam pendriveot.
    És ettől megijedt mert megint lefuttatta a frissítés visszaállítást és megjavult.
    Rendben most hogy megy a gép nyomjunk csak rá egy frissítést gépházból és láss csodát nem volt egy frissítés sem. Azaz valószínű kiadtak valami hibásat majd vissza is vonták.
    Havonta egyszer kétszer beesik hasonló.

    Na akkor múlt héten saját fejlesztős gépemen látom lement az update, mehet a resi aztán indítok. Folytatom a progimat visual studioban. Átírok egy változót és buidelem. Erre nyomja hogy nem sikeres a build és tele van ilyen olyan errorokkal. Basszus 1 perce még hibátlan volt betöltéskor.
    Újra be kellett állítanom a referenciákat mert valahogy az office-os refeket lefrissítette és nem regisztráltként voltak benne. Googlézhatam egy rakást mire rájöttem.

    Annyi sok gond van az update-el hogy ezt én már szándékosnak nevezném, ennyire nem lehetnek bénák.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák