Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Indiant #20382 üzenetére

    +1, le is passzoltam a beüzemelésüket. Bár én végül mégis kaptam, alá is írtam egy átvételi papírt, mint tanár, ami vicces, mert nem vagyok az. Gondolom csak így tudták a nevemre írni. Az volt a sztori, hogy arról kell majd menedzselni a tableteket, de azt még senki nem tudja, hogy pontosan mit is kell rajta menedzselni. Én úgy tudom ki lett kötve, hogy az 5.-esek használhatják csak. Az a töltőállomás bár jobb, mint ha 30 db töltőt kellene bedugni (hová?), így is kissé elborult kivitelezés a fiókokba - általam - befűzködött usb kábelekkel. Én úgy képzeltem el, hogy egy dokkoló lesz, amibe csak beleállítják őket. Így a kábelekből írtó nagy keszekuszaság lesz, már látom előre.

    Más: Félig meddig beüzemelésre került nálunk is a wifi, bár még az optikai modul hiányzik, a főépületben működhetne a dolog, csak én húztam ki, mert a vendég wifihez még nincs jelszó. Tegnap egy próba erejéig bedugtam, de semmilyen SSID-et nem sugárzott. Vártam egy csomót, az AP a szivárvány minden színében pompázott (piros-sárga-zöld), de semmi. A Dashboard-on még csak magamat vittem fel, esetleg kell neki egy újraindítás is?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák