Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    elakadtam.

    a story röviden: volt egy Debian gépem, rajta QuadStor VTL-el. Nem részletezett okok miatt újra kell húznom. a probléma az, hogy bármilyen telepítőt használok, a VTL installnál amiket le kell húzni, az frissít libraryket is, és a legújabbakkal (nem tudom melyikkel sajnos) a jelenség az, hogy nem találja meg a felcsatolt disk-eket, csak az OS-ét. 9.6-os Debiannel már a weboldal sem működik, úgyhogy mindenképp valami régebbit kell használnom. Próbáltam Cent OS7-el is, a jelenség ugyanez.

    amik kellenek:
    uuid-runtime
    build-essential
    sg3-utils
    apache2
    psmisc

    valahol ezekből elérhető régebbi változat? az előző telepítést kb 3 éve csináltam, netre nem megy ki a gép, nem frissítettem rajta semmit, működött. most meg nem akar.

    illetve ha tudtok valami olyan ingyenes VTL-t, ami megy új rendszereken is, azt az infot szívesen fogadom :)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák