Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    válasz Upo #20191 üzenetére

    és
    (#20192) Fooler89
    A szívást úgy értettem, hogy akinek még olyan lehetősége sincs mint nektek, hogy saját rendszert lehetett kiépíteni. Nálunk pl. ilyenre biztos nincs lehetőség. Bár megjegyezem, hogy jelen állapotban az általam kiépített soho routerekből álló saját wifi "hálózat" is jobban működik mint az eduroam.
    Valóban nem így kellett volna ezt az egészet bonyolítani. Csontra fordítva ültek/ülnek a lovon. Ha tudták, hogy ez lesz, akkor már nyáron lehetett volna csinálni a dashboard változtatást, átállást, bármit, majd utána fúrkálni fel az AP-ket.
    Nekem most nem is mennek a szerverek, mert ugye a privát tartományi változtatások miatt nem jók a régi beállítások, akkor gondoltam legyen reinstall, de év közben nem olyan szerencsés, meg van más dolog is, bah...
    Az ügyfélszolgálat meg manapság siralmas. Régebben még aznap visszahívtak, most volt olyan, hogy szeptemberi bejentésem kapcsán keresetek, azt se tudtam miről volt már szó, meg melyik suliban, visszakeresni meg persze nem lehet. Szóval ez van... :(

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák